جستجو
Generic filters

پاور

ترانس تابلو چلنیوم

توضیحات محصول:

ترانس تابلو چلنیوم های ضد باران ( Rain Proof ) ( Water Proof )
ترانس تابلو چلنیوم قطعات الکترونیکی هستند که در حقیقت مبدل انرژی الکتریکی می باشند . پاور یا منبع تغذیه با توجه به نوع در صنعت های متفاوتی از جمله تابلوسازی کاربرد دارد.
پاوِرها جریان برق AC را یکسو کرده و با روشن و خاموش شدن، جریان را به ولتاژ مد نظر تبدیل می کند . اگر جریان ورودی مقداری کافی یا مناسب نداشته باشد این عملیات انجام نشده و دستگاه قابلیت عمکرد ندارد در نتیجه هشدار یا نویز می دهد.
ترانس تابلو چلنیوم ضد باران دارای عملکرد با بازده 85 % است ، به عبارتی کلیه توان ورودی به این پاؤرها به بار مصرفی تبدیل می شود و تلفات گرما و انرژی ندارد ، از دیگر مزایای آن اندازه کوچک و وزن کم می توان اشاره کرد .
پاورهای تولید شده توسط شرکت پارس آذین با برند QUICK با بهرمندی مشتریان از 2 سال گارانتی تعویض و تامین خسارت در انواع زیر به بازار ارائه شده است.

• پاور 100 وات معادل 8 آمپر
• پاور 200 وات معادل 16.6 آمپر
• پاور 300 وات معادل 25.6 آمپر
• پاؤر 400 وات معادل 33.3 آمپر

انواع ترانس تابلو چلنیوم

• پاوِرهای فن دار
• پاوِرهای زنبوری

ترانس تابلو چلنیوم ها در جریان 1 تا 30 آمپر موجود است که پاوِر های با جریان 15،10،5 آمپر پاورهای زنبوری و پاوِر های 30،20 آمپر پاوِرهای فن دار نامیده می شود که علاوه بر بدنه آلومینیومی دارای فن برای خنک نگه داشتن قطعات پاؤر است.

مجموعه پارس آذین ارائه دهنده انواع پاوِر های مورد استفاده در صنعت تابلو سازی .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مشابه:

خرید تابلو چلنیوم الماسی

تابلو چلنیوم الماسی

در دنیای کسب و کار و تبلیغات از زمان‌های قدیم راه‌ها و کارهای مختلفی انجام می‌شده، اما امروزه یکی از مدرن‌ترین و جدیدترین روش‌های تبلیغاتی

مشاهده محصول