جستجو
Generic filters
جستجو
Generic filters

09120239360 – پاسخگویی 24 ساعته 

پاور

پاور

توضیحات محصول:

پاوِر های ضد باران ( Rain Proof ) ( Water Proof )
پاوِرها قطعات الکترونیکی هستند که در حقیقت مبدل انرژی الکتریکی می باشند . پاور یا منبع تغذیه با توجه به نوع در صنعت های متفاوتی از جمله تابلوسازی کاربرد دارد.
پاوِرها جریان برق AC را یکسو کرده و با روشن و خاموش شدن، جریان را به ولتاژ مد نظر تبدیل می کند . اگر جریان ورودی مقداری کافی یا مناسب نداشته باشد این عملیات انجام نشده و دستگاه قابلیت عمکرد ندارد در نتیجه هشدار یا نویز می دهد.
پاور ضد باران دارای عملکرد با بازده 85 % است ، به عبارتی کلیه توان ورودی به این پاؤرها به بار مصرفی تبدیل می شود و تلفات گرما و انرژی ندارد ، از دیگر مزایای آن اندازه کوچک و وزن کم می توان اشاره کرد .
پاورهای تولید شده توسط شرکت پارس آذین با برند QUICK با بهرمندی مشتریان از 2 سال گارانتی تعویض و تامین خسارت در انواع زیر به بازار ارائه شده است.

• پاور 100 وات معادل 8 آمپر
• پاور 200 وات معادل 16.6 آمپر
• پاور 300 وات معادل 25.6 آمپر
• پاؤر 400 وات معادل 33.3 آمپر

انواع پاور

• پاوِرهای فن دار
• پاوِرهای زنبوری

پاوِر ها در جریان 1 تا 30 آمپر موجود است که پاوِر های با جریان 15،10،5 آمپر پاورهای زنبوری و پاوِر های 30،20 آمپر پاوِرهای فن دار نامیده می شود که علاوه بر بدنه آلومینیومی دارای فن برای خنک نگه داشتن قطعات پاؤر است.

مجموعه پارس آذین ارائه دهنده انواع پاوِر های مورد استفاده در صنعت تابلو سازی .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مشابه:

پلکسی گلاس چیست؟

پلکسی گلاس چیست؟

پلکسی گلاس چیست؟ اگر در حوزه صنایع فعالیت داشته باشید، احتمالا اسم پلکسی گلاس را شنیده اید. پلکسی گلاس در اصل اکریلیک یا همو پلیمر

مشاهده محصول