جستجو
Generic filters
جستجو
Generic filters

09120239360 – پاسخگویی 24 ساعته 

پی وی سی

ورق های پی وی سی

ورق های پی وی سی: مخفف پلی وینیل کلراید و یکی از متداول ترین پلاستیک ها می باشد .پی وی سی یک را می توان به هر شکلی خراج و تهیه کرد، به همین دلیل PVC پلاستیک پایدار و انعطاف پذیر است. است که اغلب برای ساخت محصولات با اشکال پیچیده مانند داشبورد و اسباب بازی های کودکان استفاده می شود.
) دارای استحکام و مقاومت بالا در برابر ضربه و مقاوم در برابر اکثر مواد PVC ورق پی وی سی ( شیمیایی صنعتی است. این پلاستیک همه کاره عایق حرارتی و صوتی بسیار خوبی نیز می باشدبه این نحوه که ارتعاشات و نوسانات را جذب می کند. ورق پلاستیک پی وی سی ساخت، چسباندن، رنگ آمیزی و چاپ صفحه ی آسانی نیز دارد.

کاربرد ورق های پی وی سی

پی وی سی

پی وی سی کاربرد های مختلف و فراوانی دارد.
کشف 0481 توسط یک فیزیکدان فرانسوی کشف شد و در سال 0481 پلی وینیل کلراید در حدود سال آغاز شد و این پلاستیک PVC می تواند تولید شود. پس از جنگ جهانی دوم، تولید PVCشد که چگونه در زندگی روزمره ی ما ظاهر شد. ما اغلب پی وی سی را به عنوان لوله ی پی وی سی می شناسیم که در آن سیم های الکتریکی به داخل ساختمان ها منتقل می شوند. امروزه از لوله های پی وی سی به به عنوان پوشش کف مد PVC ،0691 عنوان لوله های آب، گاز و فاضلاب نیز استفاده می شود. در دهه . در سال های اخیر در حال رشد بوده است PVC شد، کفپوش وینیل همیشه محبوب، در حالی که لمینت عایق و دقت پردازش آن مربوط ، این واقعیت که پی وی سی بسیار محبوب است، همه چیز به کارایی می شود. الزامات بسیار سختی برای مواد مورد استفاده در طول تولید وجود دارد، به ویژه برای به را تعیین می کنند. این شرایط برای اطمینان از PVC اصطلاح پلاستیک سازهایی که انعطاف پذیری ایمن بودن پی وی سی برای مصارف پزشکی و اسباب بازی و … بسیار دشوار می باشد.
یکی از مهمترین ویژگی های مثبت و فوق العاده ی پی وی سی ها طول عمر بالا و بازیافت آسان آن ها می باشد. در پایان عمر خود، پی وی سی را می توان به راحتی به دانه هایی تبدیل کرد که به عنوان پایه . عمل می کنند PVC ای برای محصولات جدید
پی وی سی ها اغلب در بازار به دو نوع سخت و نرم ارائه داده می شوند.

تفاوت بین ورق های پی وی سی  سخت و نرم:

پی وی سی ارزان

وقتی صحبت از ورق های پی وی سی به میان می آید، می توان دو نوع ورق فوم پی وی سی جامد و ورق فوم پی وی سی (فوم برد) را نام برد.
گرم بر سانتی متر مکعب است 1.0 ورق فوم پی وی سی یک ماده بسیار سبک با وزن مخصوص حدود که تقری درصد سبک تر از ورق های پی وی سی سخت است. به دلیل وزن سبک، صفحات آن 01 با سفت نیستند. فوم بورد را می توان برای اهداف مختلفی استفاده کرد. ویژگی ها ی این ورق ها ی پی وی سی باعث می شود که به طور گسترده در چاپ صفحه و صنعت تبلیغات مورد استفاده قرار بگیرند. این
ماده همچنین به دلیل مقاومت خوب در برابر آتش و خواص عایق صدا و گرما در صنعت ساخت و ساز استفاده می شود. علاوه بر این، این ماده به راحتی قابل ماشینکاری است، که آن را برای کاربردهای ساختمانی بسیار مناسب می کند.
بنابراین چندین ، وزن ورق های پی وی سی سخت چندین برابر سنگین تر از پی وی سی نرم می باشد برابر سفت تر است. یکی از ویژگی های مهم ورق های پی وی سی سخت مقاومت شیمیایی بالا، عایق الکتریکی و دقت پردازش آنها است. این ویژگی ها نسبت به قیمت، دارای ، مقاومت فشاری عملکرد خوبی هستند. ورق های پی وی سی به طور گسترده در ساخت ماشین آلات و مهندسی برق نیزاستفاده می شوند. ما همچنین شاهد استفاده گسترده از مواد در ساخت و ساز هستیم. به عنوان مثال، ورق های پی وی سی هم برای کاربردهای نما و هم برای عایق کاری یا نوارهای پرکننده بسیار مناسب هستند. ماشین کاری پی وی سی آسان است. با ابزار مناسب می توانید آن را اره، برش و سوراخ کنید . پی وی سی نیز بدون هیچ مشکلی رنگ یا چسب را می پذیرد، اگرچه برای چسب کاری پی وی سی باید فقط از چسب پی وی سی استفاده کنید.
یکی دیگر از مصارف ورق های پی وی سی در صنعت تابلو سازی می باشد. تابلوهای پی وی سی را می توان برای کاربردهای داخلی یا خارجی (استفاده در فضا های داخلی و خارجی و سرباز) استفاده کرد. این ورق ها ضد آب می باشند و می توانیم آن را در هر شکل یا اندازه ی دلخواه برش بدهیم.

تابلوهای پی وی سی:

ورق پی وی سی

تابلوهای پی وی سی از تخته ی فوم فشرده ی سبک وزن با روکش مات و به طور گسترده در تابلوهای درج های نمایشگر، نمایشگرهای نقطه خرید، گرافیک دیواری و تابلوهای منو ، راهنما و اطلاعاتی استفاده می شود. تابلوهای پی وی سی برای کاربردهای داخلی و خارجی استفاده می شود و در اندازه های مختلف متناسب با نیازهای چاپ شما ارائه می شود.
این تابلو ها مطمئنا در برابر تغییرات جوی و هوا، سایش و ضربه دوام خواهند آورد.
تابلو ی پی وی سی منحصر به فرد شما در ابعاد و ضخامت مورد نظر شما و متناسب با نیازهای کسب و کار شما تولید شود. شما می توانید تابلو ی پی وی سی خود را در هر شکل و اندازه ای تهیه کنید.
از آن جایی که این تابلوها به راحتی شکل می گیرند، دلیل بزرگ دیگری است که صاحبان مشاغل تابلوهای پی وی سی را به عنوان مواد پلاستیکی خود انتخاب می کنند.

دوام و مقاومت پی وی سی آن را به محبوب ترین ماده ی مورد استفاده در تابلوسازی تبدیل می کند.
میل تولید می کند. 09 و 01 ،01 ،4 ،8شرکت پارس آذین پی وی سی های خود را در ضخامت های
. با دانسیته ی بالا می باشند 188 در 011ابعد پی وی سی های پارس آذین اغلب
ورق های پی وی سی پارس آذین از مزیت پیچ گیری و چسب گیری فوق العاده برخوردارند.

ورق های پی وی سی پارس آذین

پی وی سی های پارس آذین مزیت ها و ویژگی های فوق العاده ای دارند که در ادامه آن ها را با هم بررسی می کنیم.
پی وی سی های پارس آذین دارای مقاومت بالا در برابر آب و رطوبت می باشند. از این رو این ورق ها کاملا قابل شستشو هستند.
از دیگر مزایای ورق های پی وی سی پارس آذین می توان به عدم پوسیدگی آن ها در برابر رطوبت اشاره کرد.
همچنین ورق های پی وی سی ما کاملا در برابر باران و نور خورشید مقاوم می باشند.
از دیگر مزایای ورق های پی وی سی پارس آذین میتوانیم به غیر سمی بودن آن ها اشاره کنیم.
همچنین پی وی سی های ما عایق حرارت نیز می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره رایگان