SMD

SMD چیست ؟ 

SMD مخفف Surface Mounted Device می باشد که به تکنولوژی در ساخت محصولات الکترونیکی گفته می شود که برخلاف قطعات DIP برپایه لحیم کاری بدون استفاده از سوراخ بر روی بورد بنا شده است.تکنولوژی SMD در LED ال ای دی ها کاربرد فراوانی دارد ، به طوری که اکثر قطعات ال ای دی مورد استفاده در موارد روشنایی و نورپردازی بر پایه این تکنولوژی ساخته شده اند.

چرا SMD ؟ 

استفاده از تکنولوژی SMD در پی تمایل بسیار زیاد مصرف کنندگان برای داشتن تکنولوژی ای کوچک تر، سریع تر و بهتر است. نیاز شدید به افزایش قابلیت ها، تمایل افراد برای داشتن صفحاتی با سایز کوچک تر و رقابت در جهت رسیدن به منافع مالی و اعتبار در بازار، استفاده از این تکنولوژی را در پی داشته است . 

اس ام دی های P.A.C : 

از مهم ترین ویژگی های اس ام دی های P.A.C ، داشتن 3 مقاومت و طول عمر بیشتر آن نسبت به اس ام دی های دیگر موجود در بازار اشاره کرد . 

اس ام دی های P.A.C بر خلاف دیگر SMD ها دارای سیم مسی است که باعث انتقال بیشتر و بهتر جریان الکتریکی در آن میشود . این نوع اس ام دی دارای چیپ های 50*50 بوده و علاوه بر نوردهی بسیار بالا ، دارای 2 سال گارانتی معتبر نیز میباشد . اس ام دی P.A.C در رنگ سفید قابل عرضه میباشد . 

SMD اینجکشن های تزریقی : 

این نوع از اس ام دی به واسطه ی طلق ذره بینی مانندی که روی هرکدام از چیپ هایش دارد ، باعث پخش نور بیشتر و نوردهی بالایی میشود . این SMD در 2 مدل دارای چیپ های 30*57 و 50*54 میباشد . اینجکشن های تزریقی دارای چسب 3M و 2 سال گارانتی معتبر میباشد . 

 

image

SMD رزینی P.A.C

SMD های رزینی P.A.C  در رنگ های سفید و...

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

image

SMD تزریقی ROHS

SMD های تزریقی ROHS در رنگ های سفید -...

جهت مشاهده قیمت محصول لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت خرید لطفا شماره موبايل خود را وارد نماييد

جهت اطلاع از آخرین اخبار شرکت ، در خبر نامه ما عضو شوید